شهدای گمنام شرکت گاز استان زنجان
 • گراميداشت هفته بسيج با برگزاري برنامه هاي مختلف فرهنگي – ورزشي در شركت گاز استان زنجان
 • همزمان با فرارسيدن هفته مبارك بسيج و تقارن مناسبتهاي مختلف در ماه پر فضيلت محرم الحرام، برنامه هاي مختلف فرهنگي – ورزشي، در گاز استان زنجان اجرا  شد...


  به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان زنجان، مسئول امور ايثارگران و بسيج اين شركت با ارائه گزارش عملكردي از اقدامات انجام شده در هفته بسيج؛ گفت: همزمان با فرارسيدن هفته مبارك بسيج و تقارن مناسبتهاي مختلف در ماه پر فضيلت محرم الحرام، با برگزاري برنامه هاي مختلف فرهنگي – ورزشي، درصدد ايجاد فضاي معنوي، اطلاع رساني و بالا بردن سطح آگاهي كاركنان بر آمديم.

  جلال صادقي فرد با اشاره به برنامه هاي مختلف فرهنگي – ورزشي اجرا شده در طول اين هفته افزود: حضور در مراسم گلباران مزار شهداي گمنام 8 سال دفاع مقدس، حضور در مراسم با شكوه نماز جمعه، حضور در برنامه هاي ابلاغي سپاه استان و همايش سراسري در مصلي نماز جمعه، نصب پلاكارد، پارچه نوشته و بنر به منظور ايجاد فضاي معنوي كه تداعي كننده خاطرات آن ايام است؛ تهيه و ارسال اطلاعيه تبريك از طريق اتوماسيون اداري به همكاران و درج آن در سايت و وبلاگ شركت گاز استان زنجان؛ از جمله اين اقدامات است.

  وي با اشاره به اينكه در گراميداشت هفته بسيج؛ كاركنان گاز زنجان با حضور در مسابقه ورزشي تنيس روي ميز؛ موفق به كسب مقام نايب قهرماني بين بسيجيان حوزه كارگري شهيد بهشتي شدند؛ ابراز داشت: با توجه به سختي شرايط كاري در اين شركت، تلاش مي كنيم با پيگيري امور ورزش شركت گاز استان زنجان، با فراهم كردن فضاي ورزشي و تحرك بين كاركنان، به وظيفه خود در حفظ شادابي آنان عمل كنيم.

  مسئول امور ايثارگران و بسيج شركت گاز استان زنجان همچنين از حضور بسجيان در مركز توانبخشي و نگهداري سالمندان استان خبر داد و گفت: كاركنان فهيم اين شركت با حضور در اين مركز از سالمندان دیدار و ضمن پذیرایی از آنان، کمکهای نقدی جمع آوری شده را نیز به اين مركز اهداء کردند.

  صادقي فرد با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري مبني بر تاكيد ايشان بر اخلاص در امور، بصيرت و عمل به موقع گفت: بايد تلاش كنيم در محيط كاري و زندگي روزمره تفكر بسيجي را با تكيه بر فرهنگ ولايي، عاشورايي و مهدوي پياده كنيم و ادامه دهندگان راه امام راحل و شهداي گرانقدر باشيم.

  1392/9/12 سه‌شنبه
 • در گراميداشت هفته بسيج: بسيجيان گاز زنجان از خانه سالمندان بازديد کردند
 • 1392/9/10 يكشنبه
 • همزمان با سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي: كاركنان شركت گاز استان زنجان در سرزمين حماسه ها حضور يافتند
 • 1392/1/20 سه‌شنبه
 • پايگاه شهداي گمنام شركت گازاستان زنجان، فعال در عرصه هاي فرهنگي - مذهبي
 • 1391/3/27 شنبه


  مجری سایت : شرکت سیگما