شهيد حسيني گاز مازندران
 • با حضور سرپرست مرکز بسيج وزارت نفت؛ جلسه ستاد بحران بسيج گاز مازندران برگزار شد
 • جلسه ستاد بحران بسیج شرکت گاز مازندران، با حضور سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت، معاون بازرسی مرکز بسیج وزارت نفت، مدیر عقیدتی و نظارت حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران، فرماندهان پایگاه های تابعه وزارت نفت در مازندران و مدیران، فرماندهان بسیج و اعضای شورای پایگاه بسیج شرکت گاز استان برگزار شد...


  جلسه ستاد بحران بسیج شرکت گاز مازندران، با حضور سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت، "علیان نژاد" معاون بازرسی مرکز بسیج وزارت نفت، "سروری" مدیر عقیدتی و نظارت حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی گاز ایران، فرماندهان پایگاه های تابعه وزارت نفت در مازندران و مدیران، فرماندهان بسیج و اعضای شورای پایگاه بسیج شرکت گاز استان برگزار شد.

  بسیج باید در تمام میادین حضور داشته باشد

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز مازندران، "یدا... رحمانی" سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت در این جلسه با بیان اینکه «بسیج باید در تمام میادین حضور داشته باشد»،اظهار داشت:امروز بسیج از جایگاه بسیار مهمی در سطح وزارت نفت برخوردار بوده و همگان به تفکر، انگیزه و تاثیرگذاری این شجره طیبه اذعان دارند.

  وی افزود: بسیج اقدامات بسیار خوبی در صنعت گاز انجام داده و امروز هزینه در بسیج برای هر شرکتی، سرمایه گذاری محسوب شده و این مساله در سطح شرکت گاز قابل مشاهده است.

  بسیج گاز مازندران در بحران برف 92 قابلیت بالقوه بسیج را به بالفعل تبدیل کرد

  رحمانی با اذعان به این مطلب که «حاکمیت تفکر بسیجی و نقش مهم بسیج گاز مازندران در کمک به مدیریت بحران های مختلف بسیار ملموس است»، ادامه داد: در بحران سال 92، بسیج گاز مازندران،قابلیت بسیج را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کرد و اثرات نقش آفرینی بسیج را در بحران های مختلف نشان داد که جای تقدیر و تشکر دارد.

  وی همچنین بر لزوم بروز بودن و سازماندهی پایگاه های بسیج شرکت های تابعه وزارت نفت با توجه به قابلیت های بسیج، تاکید کرد و گفت: این مهم باید با توجه به موقعیت های جغرافیایی استان ها و بحران های احتمالی مورد توجه قرار گیرد.

  سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت ادامه داد: شرکت های تابعه وزارت نفت در استان باید هر ماهه با برگزاری جلسات منظم با قابلیت ها و توانمندی های یکدیگر آشنا شده و در همه ابعاد عملیاتی و فرهنگی به تفاهم و اتفاق نظر بیشتری برسند تا از تجربیات همه شرکت ها به بهترین شکل ممکن استفاده شود.

  رحمانی به لزوم تعامل مطلوب بین مدیر ارشد سازمان و بسیج اشاره و خاطرنشان کرد: این مساله به نحوی مطلوب در شرکت گاز مازندران قابل مشاهده است.

  بستر ارتباط صحیح با مردم در صنفت نفت توسط بسیج فراهم شود

  وی ارتباط با مردم را دیگر وظیفه مهم بسیج دانست و افزود:باید بستر ارتباط صحیح با مردم در سطح وزارت نفت توسط بسیج فراهم شود.

  رحمانی همچنین از تهذیب، بصیرت و اقدام به موقع و به اندازه به عنوان دیگر وظایف مهم بسیج یاد کرد و گفت: بصیرت نیروهای بسیجی باید افزایش یابد و بحث حلقه های صالحین در این مسیر بسیار موثر و تاثیرگذار هستند که این مساله در شرکت گاز مازندران بسیار خوب مشاهده شده است.

  وی با تاکید بر این مطلب که اقدامات بسیار خوبی در بسیج گاز مازندران در حال انجام است،افزود: حمایت های موثری نیز از سوی مدیریت از ماموریت های محوله بسیج صورت می گیرد که از همه این عزیزان جای تقدیر و تشکر دارد.

  رحمانی در خاتمه سخنان خود با بیان این مطلب که تمام عزت امروز ما مدیون خون شهدای گرانقدر و ایثار رزمندگان است، تصریح کرد: ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس از جان خود گذشتند تا کشور حفظ شود.

  "محسن عرب مقصودی" مدیرعامل شرکت گاز مازندران نیز در این جلسه با اشاره به برگزاری مانور سال گذشته مقابله با بحران افت فشار گاز در بابل،اظهار کرد: پس از مانور توجه به زیرساخت ها مورد تاکید ویژه قرار گرفت و در حقیقت اولویت شرکت گاز مازندران در سال گذشته زیرساخت سازی بود که اثرات مثبت این مهم در بحران برف سال 92 مشاهده شد.

  عجین شدن تفکر و فرهنگ بسیجی با خلوص، منشاء خیر و برکت است

  عرب مقصودی با یادآوری این مطلب که «بسیج گاز استان در بحران سرمای سال گذشته، به بهترین شکل ممکن میدان داری کرد»، به فراگیر بودن فرهنگ بسیج در گاز مازندران اشاره کرد و افزود: تفکر و فرهنگ بسیجی و خدمات بی منت به مردم اگر با خلوص عجین شود، منشاء خیر و برکت خواهد بود.

  وی خاطرنشان کرد: امروز بسیج، به درختی تنومند تبدیل شده و مهمترین ویژگی این قشر در راه خدمات رسانی، خلوص است.

  بسیجیان ستون های نامرئی حافظ نظام هستند

  عرب مقصودی با بیان اینکه «بسیجیان ستون های نامرئی حفظ کننده نظام هستند» ،ادامه داد: بسیج باید با تجهیز به گوهر تقوا در میادین حساس نقش آفرینی نماید که این تاثیرگذاری مثبت در بحران برف سال 1392 به بهترین شکل ممکن مشاهده شد.

  رئیس کارگروه انرژی پدافند غیرعامل استان مازندران با یادآوری این مطلب که «در سال گذشته، بسیجیان گاز مازندران نقش مهمی در حفظ جریان گاز و نظارت بر دوگانه سوز نمودن مصارف غیرخانگی داشتند»،افزود: شرکت گاز مازندران به لطف خداوند متعال و همدلی و همراهی نیروهای بسیجی سازمان، در سرمای سال گذشته آبروداری کرده و بحران برف به قوت و ارزش تبدیل شد.

  وضعیت گازرسانی به آمل با اجرای خطوط تقویتی تثبیت شده است

  عرب مقصودی همچنین با اشاره به قرار داشتن شهرستان آمل در انتهای خط لوله گاز، تصریح کرد: با اجرای دو خط تقویتی و به ثمر رسیدن یکی از این پروژه ها در آمل، آمادگی بسیار خوبی در مقابله با بحران های احتمالی افت فشار ایجاد شده که این وضعیت با به ثمر رسیدن خط دوم در آینده بسیار نزدیک، مستحکم تر نیز خواهد شد.

  مدیرعامل شرکت گاز مازندران همچنین از برگزاری مانور مقابله با افت فشار گاز، در در صورت فراهم شدن شرایط در آمل خبر داد و افزود: این رزمایش محکی بسیار جدی و تاثیرگذار برای مقابله با بحران های احتمالی در آینده خواهد بود.

  اولویت شرکت گاز مازندران حفظ گاز مشترکین خانگی است؛مردم نگران نباشند

  وی با تاکید مجدد بر لزوم دوگانه سوز نمودن مصارف غیر خانگی،اولویت شرکت گاز مازندران را حفظ گاز مشترکین خانگی دانست و گفت: انشاا... با تمهیدات اندیشیده شده، مشکلی در خصوص گازرسانی به مصارف خانگی در مازندران وجود نخواهد داشت و مردم از این حیث به هیچ وجه نگران نباشند.

  عرب مقصودی تاکید کرد: بحث دوگانه سوز شدن مصارف غیرخانگی که بعد از سال 86 به عنوان یک سناریوی تکراری مورد تاکید قرار گرفته،باید مورد توجه جدی مشترکین غیرخانگی قرار گیرد تا در فصل سرما با مشکل مواجه نباشند.

  وی در ادامه مهمترین سرمایه شرکت گاز مازندران در مواقع اضطراری را نیروهای مخلص بسیج دانست و گفت: بسیجیان گاز مازندران، بی تکلف و بی ادعا همانند دوران دفاع مقدس در مواقع و میادین حساس، نقش آفرینی می کنند.

  عرب مقصودی فرهنگ بسیج را بر مسلح شدن به آموزه های دینی، خودسازی، تقوا و بصیرت استوار دانست و تصریح کرد: این چنین بسیجی، نقطه آرمانی بسیج گاز مازندران است که قطعاً رستگاری را به دنبال خواهد داشت.

  وی خاطرنشان کرد: بسیج به صورت خودجوش در میادین حساس نقش آفرینی می کند و در برگزاری این مانورها قطعاً بر نظم و قوت بسیجیان افزوده خواهد شد.

  "سید حمزه عمادی" فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران نیز در این جلسه گفت: بسیجیان گاز مازندران در کنار دیگر همکاران سعی در خدمات رسانی مطلوب به مردم شریف استان دارند که قطعاً حمایت های بی دریغ مدیرعامل محترم در ارتقاء کیفیت خدمات رسانی بسیج، بسیار موثر بوده است.

  وی ادامه داد: هرکجا بسیج گاز مازندران در انجام ماموریت های محوله خود نیاز به حمایت مدیریت ارشد سازمان داشته، مدیرعامل محترم با قدرت و جدیت وارد میدان شده و کمک یار نیروهای بسیجی بوده است.

  عضویت بیش از 98 درصد از کارکنان گاز مازندران در بسیج

  عمادی با اشاره به عضویت بیش از 98 درصد از کارکنان گاز مازندران در بسیج، نقش بسیج گاز مازندران را در بحران برف سال گذشته بسیار مهم و تاثیرگذار ارزیابی کرد و افزود:88 گروه 22 نفره حلقه های صالحین و 32 گروه 11 نفره فنی در بسیج گاز مازندران سازماندهی شده و آماده خدمات رسانی به مردم شریف استان هستند.

  وی با اذعان به این مطلب که آسایش و آرامش امروز ما به برکت خون شهدای گرانقدر و ایثار رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس حاصل شده است، تاکید کرد:بسیجیان گاز مازندران آمادگی کامل دارند تا همانند لشکر خط شکن 25 کربلا در دوران دفاع مقدس، در هر نقطه ای از کشور که مورد نظر نظام است، نقش آفرینی نمایند.

  نقش بسیج در مقابله با بحران برف سال گذشته بی بدیل بود

  عمادی یادآور شد: در بحران برف سال گذشته، برای پایداری جریان گاز منازل مسکونی، گاز مشترکین غیرخانگی قطع شد تا در گازرسانی به مصارف خانگی خللی وارد نشود که نقش بسیج در این راستا بی بدیل بود.

  تفکر بسیج در شرکت گاز مازندران نهادینه شده است

  وی با بیان اینکه «تفکر بسیج در شرکت گاز مازندران نهادینه شده است»،افزود: در این راستا،کارکنان بسیجی گاز مازندران، خدمات رسانی بی منت به مردم شریف استان را به طور ویژه مد نظر قرار داده اند.

  فرمانده بسیج گاز مازندران همچنین آموزش گردان های عاشورا برای مقابله با بحران، نظارت فرماندهان بسیج گاز استان بر دوگانه سوز نمودن مصارف غیرخانگی، حضور به موقع در آغازین دقایق بحران برف و سیل همچنین افت فشار در شرق استان، اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور، اعزام بسیجیان گاز مازندران به مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) و برگزاری همایش های بزرگ یاوران ولایت و بصیرت و روشنگری دینی در بهشهر و چالوس را از جمله اقدامات محوری سال گذشته بسیج گاز مازندران عنوان گرد.

  گفتنی است در ادامه جلسه سایر حاضرین به بیان نظارت و دیدگاه های خود در خصوص موارد مطرح شده در جلسه پرداختند.

  1393/9/26 چهارشنبه
 • برگزاري ستاد بزرگداشت آزادي خرمشهر و سالگرد ارتحال امام(ره) در گاز مازندران
 • جلسه ستاد بزرگداشت سالروز آزادی خرمشهر و بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام(ره) در شرکت گاز استان مازندران برگزار شد...
   


  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز مازندران،"سید حمزه عمادی" فرمانده بسیج شرکت گاز استان در جمع فرماندهان و اعضای شورای پایگاه گاز مازندران اظهار داشت:هجدهمین دوره مسابقات قرآنی فرزندان کارکنان شرکت گاز استان دهم اردیبهشت ماه برگزار و نفرات برتر به مسابقات سراسری اعزام خواهند شد.
  وی با اشاره به در پیش بودن سالروز فتح خرمشهر افزود:آسایش،امنیت و آرامش امروز ما مدیون خون شهداو ایثارگرانی است که از جان خود گذشتند و امروز وظیفه ماست تا یاد و خاطره آن بزرگ مردان را گرامی بداریم.
  عمادی در ادامه با اشاره به تصویب و اجرای 15 برنامه سال گذشته در ستاد سوم خرداد گاز مازندران،ادامه داد:در همین راستا شرکت گاز مازندران به عنوان سازمان برتر استان برگزیده شد و مورد تقدیر قرار گرفت.
  وی تاکید کرد:انشاا... امسال نیز مراسم سوم خرداد ماه با شکوه و توان هرچه بیشتر در شرکت گاز مازندران برگزار خواهد شد که قطعاً تحقق این مهم،یأس دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را در پی خواهد داشت.
  عمادی از نامگذاری اداره گاز قائمشهر به نام یکی از سرداران شهید این شهرستان همزمان با سوم خردادماه امسال خبر داد و افزود:برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی،برگزاری مسابقه وصیت امام(ره)،غبارروبی و عطرافشانی مزارشهدای گمنام،آذین بندی ادارات تابعه گاز استان،برگزاری مسابقات نقاشی ویژه فرزندان کمتر از 9 سال،برگزاری زیارت عاشورا و همایش روشنگری و بصیرت دینی و برگزاری همایش فاطمیون ویژه خواهران از جمله برنامه های شرکت گاز مازندران به مناسبت سوم خرداد خواهد بود.
  وی همچنین با بیان اینکه برگزاری همایش بزرگ 300 نفره یاوران ولایت بسیجیان گاز مازندران نیز در دستور کار قرار دارد،ادامه داد:همایش فرزندان کارکنان گاز مازندران به مناسبت روز جوان با حضور کارشناسان مجرب و در راستای افزایش بصیرت فرزندان کارکنان برگزار خواهد شد.
  عمادی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیست و پنجمین سالگرد حضرت امام(ره) اظهار داشت:امام(ره) وجود خود را وقف اسلام کرد تا امروز امنیت،عزت و آسایش را در کشور شاهد باشیم.
  فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران افزود:در سال گذشته 350 نفر از کارکنان گاز مازندران به مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) در تهران اعزام شدند که انشاا... امسال نیز این حضور پرشور را شاهد خواهیم بود.
  عمادی در ادامه از مدیرعامل شرکت گاز مازندران در راستای ماموریت های محوله در حوزه فرهنگی تقدیر کرد.
  وی همچنین از عضویت شرکت گاز مازندران در کمیته های سوم خرداد،ایثارگران،نظارت و بازرسی و کمیته فرهنگی و تبلیغات استانداری مازندران خبر داد.
  "مرتضی تیرملک" مدیر بهره برداری شرکت گاز مازندران نیز در این جلسه با بیان اینکه ایثار رزمندگان دفاع مقدس برای حفظ ارزش های اسلامی بود،افزود:فتح خرمشهر و حماسه سوم خردادماه یادآور حماسه ای است که هیچ گاه از ذهن مردم ایران پاک نخواهد شد.
  وی با بیان اینکه این ارزش ها و ایثارگری های دوران دفاع مقدس باید گرامی داشته شود،تصریح کرد:نام شهدا،جانبازان و ایثارگران برای همیشه در تاریخ زنده خواهد ماند.
  گفتنی است در ادامه اعضای ستاد به بحث و تبادل نظر در خصوص برگزاری هرچه باشکوه تر سالروز آزادی خرمشهر و بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام(ره) در شرکت گاز استان مازندران پرداختند

  1393/2/13 شنبه
 • فرمانده بسيج گاز مازندران: مسابقات قرآني بايد با شکوه هرچه تمام تر برگزار شود
 • 1392/11/29 سه‌شنبه
 • تقدير فرمانده بسيج شرکت ملي گاز از عرب مقصودي در کنترل بحران انرژي مازندران
 • فرمانده بسیج شرکت ملی گاز ایران در راستای تلاش در راستای کنترل بحران اخیر از مدیرعامل شرکت گاز مازندران تقدیر کرد...


  فرمانده بسیج شرکت ملی گاز ایران در راستای تلاش در راستای کنترل بحران اخیر از مدیرعامل شرکت گاز مازندران تقدیر کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز مازندران، در متن تقدیر "یدا... رحمانی" خطاب به "محسن عرب مقصودی" آمده است: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در سایه رشادت ها، ازخود گذشتگی و ایثار مردان و زنانی حاصل گردید که نیک از رهبر فرزانه خویش آموخته بودند که کسب رضای خداوند توانا در مبارزه با ظلم و بیدادگری و خدمت به خلق محروم زمانه است و اینک پس از گذشت قریب به سی و پنج سال از آن رویداد شگرف، تعلیم و پاسداشت این ارزش ها با مولفه هایی دیگر کماکان در جامعه اسلامی ساری و جاری است.

  در ادامه این متن آمده است: حضور درخشان و قابل تقدیر جنابعالی، اعضای هیات مدیره و بسیجیان آن استان در کنترل و کم به حل بحران انرژی در فصل جاری که با اندیشه صرف خدمت رسانی بدون منت به همه مردم ولایتمدار استان مازندران صورت پذیرفت، در واقع امتداد همان تفکر و زائیده ارزش های بجا مانده از انقلاب بی بدیل اسلامی است.

  در خاتمه این متن نیز آمده است: شایسته است از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت بحران تشکر و قدردانی نموده، توفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت می نمایم. درپناه حق باشید.

  1392/11/27 يكشنبه
 • جلسه بررسي ستاد بحران بسيج گاز مازندران برگزار شد
 • 1392/11/27 يكشنبه
 • پيام تقدير فرمانده بسيج گاز مازندران در حل بحران گاز استان
 • 1392/11/20 يكشنبه
 • پيام تبريک مديرعامل و فرمانده بسيج گاز مازندران به مناسبت دهه فجر
 • 1392/11/9 چهارشنبه
 • حضور بسيجيان طرح صالحين گاز مازندران در اردوي سازندگي بسيج
 • 1392/10/28 شنبه
 • برگزاري همايش نقش بانوان در تداوم انقلاب اسلامي نخستين بار در گاز مازندران
 • 1392/10/21 شنبه
 • عمادي در جمع اعضاي ستاد قرآني و فرماندهان بسيج: فرهنگ قرآني و بسيجي بايد در شرکت گاز مازندران حاکم باشد
 • 1392/10/21 شنبه
 • موسوي در همايش ولايت و بصيرت بسيجيان گاز مازندران: مولفه مهم نهم ديماه ولايتمداري و عشق به اهل بيت(ع) است
 • 1392/10/9 دوشنبه
 • مديرعامل شرکت گاز مازندران: زنده نگاه داشتن ياد شهدا،راه مقابله با تهاجم فرهنگي است
 • 1392/10/8 يكشنبه
 • عمادي در اولين نشست ستاد 9دي ادارات تابعه وزارت نفت در مازندران: حماسه 9 دي بي‌نظيرترين حرکت مردمي انقلاب در حفاظت از نظام جمهوري اسلامي بود
 • 1392/10/7 شنبه
 • فرمانده جديد بسيج گاز بابلسر معارفه شد
 • 1392/9/19 سه‌شنبه
 • تقدير از مديران گاز مازندران در راستاي اهتمام در هفته دفاع مقدس و ستاد حماسه سوسنگرد در سال 92
 • 1392/9/12 سه‌شنبه
 • تقدير از مديران گاز مازندران در راستاي اهتمام در هفته دفاع مقدس و ستاد حماسه سوسنگرد
 • 1392/9/12 سه‌شنبه
 • پايگاه بسيج شهيد نائيجي اداره گاز نور افتتاح شد
 • 1392/9/10 يكشنبه
 • اعزام بسيجيان طرح صالحين گاز مازندران به نمايشگاه روضه رضوان
 • 1392/9/9 شنبه
 • تقدير از فرمانده بسيج گاز مازندران در راستاي برگزاري يادواره شهدا
 • 1392/9/6 چهارشنبه
 • ديدار مديرعامل گاز مازندران با خانواده بسيجيان
 • 1392/9/5 سه‌شنبه
  123456789>>>


  مجری سایت : شرکت سیگما