خبرها
 • برگزاری مسابقه فوتبال گل کوچک توسط حوزه بسیج شرکت ملی گاز
 • 1393/11/29 چهارشنبه
 • برگزاری مسابقه تیراندازی توسط حوزه بسیج شرکت ملی گاز
 •  
  تست خلاصه برگزاری مسابقه تیراندازی توسط حوزه بسیج شرکت ملی گاز - سیگما
  1393/11/29 چهارشنبه
 • برپایی ایستگاه صلواتی توسط حوزه بسیج شرکت ملی گاز در مسیر راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن
 • 1393/11/26 يكشنبه
 • تجدید میثاق بسیجیان شرکت ملی گاز با حضرت امام خمینی (ره)
 • به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، بسیجیان شرکت ملی گاز همراه با سایر کارکنان و بسیجیان صنعت نفت در روز 20 بهمن ماه با حضور در مرقد مطهر امام (ره) بر حفظ آرمان های انقلاب و اهداف امام راحل (ره) تاکید نمودند...


  به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، بسیجیان شرکت ملی گاز همراه با سایر کارکنان و بسیجیان صنعت نفت در روز 20 بهمن ماه با حضور در مرقد مطهر امام (ره) بر حفظ آرمان های انقلاب و اهداف امام راحل (ره) تاکید نمودند.
  به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران، در این برنامه که مدیران ارشد صنعت، سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت و فرمانده و اعضای شورای حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران و فرماندهان حوزه های تابعه وهمکاران گرانقدر بسیجی حضور داشتند، حاضرین با اهدای تاج گل به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی درود فرستاده و ضمن بیعت مجدد با مقام عظمای ولایت بر حفظ خون شهدا و پاسداشت یاد و نام آن سبکبالان عاشق، تاکید کردند.
  بر پایه این گزارش، حضور همکاران بر مزار شهیدان رجایی و باهنر و 72 تن شهید گلگون کفن انقلاب اسلامی و اهدای گل و فاتحه به روح آن ره یافتگان وصال ، از دیگر برنامه های پیش بینی شده بود.

  1393/11/25 شنبه
 • پیام سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت جهت حضور گسترده همکاران در راه پیمایی یوم الله 22 بهمن
 •  
  سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران پیامی صادر نمود...

  سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت و فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران، با صدور پیامی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، ضمن تاکید بر حضور مقتدرانه بسیجیان و کارکنان خدوم شرکت ملی گاز ایران و اعلام میثاق ناگسستنی با علمدار انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای، یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشت.

  متن کامل پیام به شرح زیر است:

  1393/11/21 سه‌شنبه
 • وجود پتانسیل جذب حداکثری نیروها در بسیج صنعت گاز با رویکرد تخصص و توانمندی
 •  
  سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت و فرمانده حوزه بسیج گاز گفت: هم اکنون پتانسیل جذب حداکثری نیروها در بسیج صنعت گاز با رویکرد تخصص و توانمندی وجود دارد...
  سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت و فرمانده حوزه بسیج گاز گفت: هم اکنون پتانسیل جذب حداکثری نیروها در بسیج صنعت گاز با رویکرد تخصص و توانمندی وجود دارد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، یدا... رحمانی با اشاره به اینکه در حال حاضر رویکرد بسیج تنها توجه به مسائل فرهنگی نیست و این حوزه آمادگی خدمت رسانی در زمینه امور تخصصی و فنی را دارد، اظهار داشت: هم اکنون علاوه بر حوزه های فرهنگی، برنامه ریزی هایی نیز جهت آموزش های فنی و تخصصی نیروهای بسیجی، انجام شده است.
  فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران، با بیان اینکه بسیج یکی از اعضای ستاد مدیریت بحران است، اظهار داشت: اثرات نقش آفرینی بسیج در بحران های مختلف نشان از قابلیت های مختلف نیروهای بسیجی دارد و تلاش ما بر این است که با آموزش های تخصصی، آمادگی نیروها را برای مقابله با شرایط بحران افزایش دهیم.
  رحمانی یادآور شد: از ابتدای امسال تاکنون سه دوره آموزش تخصصی در زمینه بحران و پدافند غیرعامل با حضور بیش از 150 نفر برگزار شده است و دو دوره دیگر نیز تا پایان امسال برگزار خواهد شد.
  وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر جذب نیروهای بسیجی، اظهار داشت: در این راستا بسیج صنعت گاز آمادگی جذب حداکثری نیروها، ساماندهی و ارائه تسهیلات به آن ها را دارد.
  وی با بیان اینکه رویکرد بسیج صنعت گاز توجه ویژه به برنامه های خانوادگی است، افزود: برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس، پیاده روی های خانوادگی، اردوهای اوقات فراغت جوان و بازدید فرزندان کارکنان از اماکن مختلف، برگزاری مسابقات فرهنگی و کتابخوانی ویژه خانواده ها از جمله اقداماتی است که با توجه به این رویکرد اجرا می شود.
  فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران همچنین با اشاره به صندوق قرض الحسنه بسیجیان شهید تندگویان و خدمات ارائه شده توسط آن صندوق به پرسنل خدوم صنعت، بر آمادگی جهت عضویت تمام همکاران و استفاده آنان از تسهیلات ارائه شده،  تأکید کرد.
  برنامه های متنوع بسیج شرکت ملی گاز ایران برای استقبال از دهه فجر
  فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران؛ در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به تشریح برنامه های بسیج صنعت گاز همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر پرداخت و گفت: برنامه های بسیج شامل سه بخش است، یکی برنامه های ابلاغی از سوی سپاه، دوم برنامه های ابلاغی از سوی مرکز بسیج وزارت نفت و سوم برنامه هایی که توسط شورای حوزه تصویب می گردد، با عنایت به این برنامه ها و مأموریت های سازمان، برنامه سالیانه حوزه با در نظر گرفتن جمیع شرایط تدوین گردیده و در طول سال با حجم معین اجرا می گردد.
  رحمانی، افزود: تهیه و توزیع  بیش از 60 سری پوسترهای انقلابی و ارسال برای پایگاه های بسیج در شرکتهای تابعه صنعت گاز، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، هماهنگی برای بازدید از موزه عبرت، استقبال و پذیرایی از همکاران در روز 12 بهمن، حضور در حرم مطهر امام خمینی و تجدید بیعت با امام راحل و غبار روبی مزار شهدا، برگزاری اردوی خانوادگی برای شورای حوزه و فرماندهان پایگاه، کوهپیمایی گردان عاشورا و اجرای مسابقات فرهنگی و عقیدتی و همچنین جمع آوری داروهای مازاد، و برگزاری نشست های سیاسی از جمله برنامه های تدارک دیده همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر است.
  وی خاطرنشان نمود: برنامه ریزی هایی نیز به منظور برگزاری مسابقات تیراندازی و فوتبال گل کوچک برای کارکنان (اعم از رسمی، قراردادی و پیمانی) با حضور بیش از 35 تیم در دهه فجر انجام شده است، که در این ایام برگزار خواهد شد.
  رحمانی، همچنین به برپایی ایستگاه های فرهنگی در مسیر راهپیمایی در روز 22 بهمن اشاره و افزود: امسال این ایستگاه ها با رویکرد توزیع اقلام فرهنگی در زمینه استفاده ایمن و بهینه گاز و برنامه های جانبی فرهنگی در مسیر راهپیمایی برپا خواهند شد.
  رحمانی در پایان سخنان خود از عمومی همکاران جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت نموده و بر پیروی از خط و خون شهدا و تبعیت از مقام معظم رهبری تأکید نمود.
  1393/11/4 شنبه
 • پیام سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت به مناسبت هفته بسیج
 •  
  آقای یداله رحمانی سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت با صدور پیامی، هفته بسیج را به همکاران صنعت نفت تبریک گفت...

  آقای یداله رحمانی سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت با صدور پیامی، هفته بسیج را به همکاران صنعت نفت تبریک گفت.

  متن کامل پیام به شرح زیر است:

  1393/9/25 سه‌شنبه
 • برگزاري دوره آموزشي امنيت نرم توسط حوزه بسيج
 • 1393/8/11 يكشنبه
 • جلسه هم اندیشی اعضای شورای حوزه بسیج شرکت ملی با حضور مسئول بسیج مهندسین نیروی مقاومت
 •  
  دکتر کفایتی مسئول بسیج مهندسین نیروی مقاومت و مهندس نوروزی معاون صنعت بسیج مهندسین با حضور در شرکت ملی گاز ایران از نزدیک با فعالیتهای حوزه بسیج آشنا شدند...


  به گزارش روابط عمومی حوزه، دکتر کفایتی مسئول بسیج مهندسین نیروی مقاومت و مهندس نوروزی معاون صنعت بسیج مهندسین با حضور در شرکت ملی گاز ایران از نزدیک با فعالیتهای بسیج آشنا گردیدند.

  در این جلسه که تعدادی از اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاهها حضور داشتند، ابتدا برادر رحمانی ضمن خیرمقدم، گزارش اجمالی از برنامه های بسیج را ارایه داد. وی سازماندهی تخصصی نیروها، حضور مقتدرانه نیروها در بحران، برگزاری دوره های آموزشی پدافند غیرعامل و مانورهای مدیریت بحران را از اهم اقدامات تخصصی این حوزه برشمرد. فرمانده حوزه بسیج توضیحاتی درخصوص زمستان سال گذشته ارایه کرد و حضور نیروهای سازماندهی شده بسیج را حضوری موثر دانست. سپس برخی از اعضای شورای حوزه گزارشی از فعالیتهای خود ارایه نمودند. سپس دکتر کفایتی مسئول بسیج مهندسین، با ارایه توضیحاتی تشکیل انجمن و کانون های مهندسین را خواستار گردید. وی ضمن تقدیر از زحمات صورت گرفته، حضور بسیج در فعالیتهای تخصصی را لازم و ضروری دانست و با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال جدید توسط معظم له، نکاتی را درخصوص فعالیت بیش از پیش در عرصه های فنی متذکر گردید.

  دکتر کفایتی بر آمادگی بسیج مهندسین جهت همکاری با حوزه بسیج شرکت ملی گاز تاکید کرد.

  1393/4/8 يكشنبه
 • مهندس عراقی: خدمات شرکت ملی گاز ایران جهت استمرار جریان گاز در استانها، مصداق بارز ایثار و فداکاری است
 •  
  به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر قهرمان، روز مقاومت، ایثار و پیروزی و با هدف تجدید میثاق با آرمان های شهدا ، مراسم ویژه ای توسط حوزه مقاومت بسیج درمجموعه فرهنگی سید الشهدا (ع) برگزار شد ...

  به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر قهرمان، روز مقاومت، ایثار و پیروزی و با هدف تجدید میثاق با آرمان های شهدا ، گرامیداشت نام و راه رزمندگان و سلحشوران در جنگ تحمیلی و یادآوری دوران سراسر افتخار دفاع مقدس مراسم ویژه ای بعداز ظهر روز شنبه سوم خرداد ماه، توسط حوزه مقاومت بسیج درمجموعه فرهنگی سید الشهدا (ع) برگزار شد .
  به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، در این برنامه که با حضور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز جمعی از بسیجیان ، مدیران و روسای واحدهای مستقل برگزار شد، مهندس حمیدرضا عراقی ایثار و از خود گذشتگی را عامل پیروزی و برتری دانست و گفت: حفظ سرزمین ، دین و ارزشهــای انســانی از دستاوردهای دفاع مقدس است و فعالیتهایی که در راه رضای خدا و رفاه مردم انجام شود فعالیت هایی ارزشمند به شمار می رود.
  مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، با اشاره به خدمات این شرکت در سال گذشته جهت استمرار جریان گاز در استانها ، این تلاش را مصداق بارز ایثار و فداکاری بیان کرد و بر لزوم کسب تجربه از آن ، جهت سنوات آتی تاکید نمود.
  یدا... رحمانی فرمانده بسیج شرکت ملی گاز نیز در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم بر تکریم مقام شامخ شهدا تاکید نمود.


  سردار شعبانی معاون عملیات قرار گاه ثارا... سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در این گردهمایی، ایثار و فداکاری نیروهای مردمی و اتکای آنان به ذات لایزال الهی و تبعیت آنان از رهبری را عامل فتح خرمشهر و پیروزی در هشت سال دفاع مقدس دانست و با اشاره به تجهیزات و ادوات دشمنان در طول دفاع مقدس و مقایسه آن با سلاح های رزمندگان ما ، اعتقاد و ایمان راسخ را دلیل موفقیت بر شمرد .
  معاون عملیات قرار گاه ثارا... دشمنی استکبار در طول دوران های مختلف انقلاب را بیان و هدف آنان را شکست انقلاب اسلامی بیان نمود .
  وی تحریم های ناجوانمردانه را عاملی دانست که منجر به وحدت ملی و خود اتکایی کشور شده و سربلندی و عزت را در سایه مقاومت با خود به همراه خواهد داشت.
  شایان ذکر است، حوزه مقاومت بسیج همه ساله قریب به 700 نفر از همکاران و خانواده محترم آنان را به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می نماید . لذا به منظور ارج نهادن به زحمات عوامل اجرایی این اردوها به طور نمادین به تعدادی از دست اندرکاران این برنامه در مراسم فوق، لوح سپاس اهدا شد .
  این مراسم با دعای فرج و قرائت فاتحه ای به ارواح طیبه شهدا پایان یافت.
  1393/3/11 يكشنبه
 • برگزاری مراسم چهارمین سالروز به خاکسپاری شهدای گمنام در صنعت نفت
 •  
  به مناسبت چهارمین سالروز به خاکسپاری سه شهید گمنام در صنعت نفت و با هدف گرامیداشت یاد و نام شهدای دفاع مقدس و تجدید میثاق با آرمان های بلند و ملکوتی آن سبکبالان عاشق، مراسم ویژه ای با حضور همکاران ولایت مدار صنعت در مقبره شهدای گمنام وزارت نفت برگزار گردید...

  به گزارش روابط عمومی حوزه ، به مناسبت چهارمین سالروز به خاکسپاری سه شهید گمنام در صنعت نفت و با هدف گرامیداشت یاد و نام شهدای دفاع مقدس و تجدید میثاق با آرمان های بلند و ملکوتی آن سبکبالان عاشق، مراسم ویژه ای با حضور همکاران ولایت مدار صنعت در مقبره شهدای گمنام وزارت نفت برگزار گردید.در این مراسم که معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت و برخی از مدیران ارشد صنعت نفت و گاز و روسای واحدها حضور داشتند، بعد از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید، مداح اهل بیت عصمت (ع) به ذکر مناقب ائمه اطهار (ع) پرداخت.سپس حجت الاسلام و المسلمین تاج لنگرودی با ذکر آیات و روایاتی درخصوص شهدا و جایگاه رفیع جهادگران فی سبیل ا... مطالبی را بیان نمود.
  حضور کارکنان گرانقدر شرکت ملی گاز ایران در این مراسم بسیار چشمگیر بود که این نشان از عنایت خاص آنان به جایگاه بلند شهدا و ایثارگران دارد.این برنامه به همت مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت برگزار گردید.

  1393/2/29 دوشنبه
 • برگزاری پیاده روی خانوادگی بسیجیان شرکت ملی گاز
 •  
  به گزارش روابط عمومی حوزه، اولین پیاده روی خانوادگی بسیج شرکت ملی گاز ایران در سال 93 با همکاری امور ورزش و تربیت بدنی در پارک طبیعت پردیسان برگزار گردید....

  به گزارش روابط عمومی حوزه، اولین پیاده روی خانوادگی بسیج شرکت ملی گاز ایران در سال 93 با همکاری امور ورزش و تربیت بدنی در پارک طبیعت پردیسان برگزار گردید.

  این برنامه ها به منظور ترویج ورزش همگانی ، آشنایی خانواده ها با یکدیگر، تقویت قوای جسمی و روحی افراد و حضور دسته جمعی اعضای خانواده در محیط های مفرح. برنامه ریزی و اجرا می گردد.پیاده روی خانوادگی با حضور حدود دویست خانواده از همکاران شرکت ملی گاز از ساعت 30/7صبح روز جمعه مورخ 12/2/93 آغاز گردید و حاضرین پس از طی مسافت پیش بینی شده در محل قرعه کشی حضور یافتند.سپس برنامه قرعه کشی انجام شد و به تعداد 11 نفر از خانواده ها جوایز ورزشی اهداء گردید.

   

  1393/2/13 شنبه
 • تشييع پيکر مطهر شهيد معزز حاج فرهاد صابر از مقابل ساختمان شهداي شرکت ملي گاز ايران
 • پیکر مطهر شهید معزز حاج فرهاد صابر جانباز سرافراز 70 درصد قطع نخاعی صبح روز سه شنبه 19 فروردین از مقابل ساختمان شهدای شرکت ملی گاز ایران، تشییع شد...

  آلبوم تصویری


  پیکر مطهر شهید معزز حاج فرهاد صابر جانباز سرافراز 70 درصد قطع نخاعی صبح روز سه شنبه 19 فروردین از مقابل ساختمان شهدای شرکت ملی گاز ایران، با حضور جمع کثیری از مدیران و همکاران صنعت نفت و گاز کشور تشییع شد.
  به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران، در این مراسم که اعضا هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران و جمع کثیری از همرزمان آن شهید، همکاران و مدیران صنعت نفت و گاز کشور حضور داشتند پیکر مطهر شهید فرهاد صابر از مقابل ساختمان شهدای شرکت ملی گاز ایران به سمت مقبره الشهدای وزارت نفت، تشییع و پس از آن در قطعه شهدای بهشت زهرا آرام گرفت.
  بر پایه این گزارش، برادر بسیجی و یادگار هشت سال دفاع مقدس حاج فرهاد صابر پس از سالها تحمل رنج و سختی ناشی از جانبازی در راه حفظ میهن اسلامی در روز 17 فروردین 93 در بیمارستان حضرت خاتم الانبیاء(ص) ندای حق را لبیک گفته و به خیل شهدا پیوست.
   گفتنی است، جانباز فرهاد صابر در سال 1362 بر اثر انفجار تله‌های انفجاری نیروهای ضد انقلاب و جریان کومله پای راست خود را از دست داد، پس از آن در جریان حضور در جبهه‌های جنگ در خرداد سال 1367 در منطقه شلمچه در عملیات بیت‌المقدس 7 از ناحیه نخاع مجروح شد.

  آلبوم تصویری

  1393/1/20 چهارشنبه
 • حضور فرماندهان و اعضای شورای حوزه، ملبس به لباس مقدس بسیج و دیدار با مدیران ارشد سازمان
 •  
  به مناسبت هفته بسیج فرمانده حوزه و تعدادی از معاونان ایشان در دفاتر مدیران ارشد حضور یافتند...

  به گزارش روابط عمومی حوزه، در روز شنبه مورخ 2/9/92 به مناسبت هفته بسیج اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاهها با لباس مقدس بسیج در محل کار حضور یافتند و ضمن ادای احترام به شهدای بسیج و تجدید میثاق با آرمانهای آن شهدای گلگون کفن، به خدمت رسانی مشغول گردیدند. ضمناً فرمانده حوزه و تعدادی از معاونان ایشان با حضور در دفاتر مدیران ارشد و اهدای قرآن کریم و چفیه، ضمن یادآوری این هفته، بر آمادگی بسیج جهت حضور مؤثر در مأموریتهای سازمانی تاکید نمود و از نقطه نظرات مدیران بهره مند گردیدند.
  1392/9/11 دوشنبه
 • حضور در صبحگاه مشترك بسيجيان صنعت نفت
 • بمناسبت هفته بسیج صبحگاه مشترك بسيجيان صنعت نفت در روز چهارشنبه مورخ 6/9/92 در محوطه وزارت نفت برگزار گرديد...

  آلبوم تصویری


  به گزارش روابط عمومي حوزه، با هدف گراميداشت هفته بسيج، حفظ انسجام نيروها، ايجاد وحدت و همدلي بيشتر و آمادگي جهت حضور در مواقع اضطراري صبحگاه مشترك بسيجيان صنعت نفت در روز چهارشنبه مورخ 6/9/92 در محوطه وزارت نفت برگزار گرديد. در اين صبحگاه كه حوزه هاي مختلف صنعت حضور داشتند، حاضرين ضمن اداي احترام به شهداي گمنام مدفون در وزارت نفت با آرمان هاي آن شهيدان بزرگوار تجديد ميثاق نمودند. در ابتداي اين مراسم مهندس چگني فرمانده مركز مقاومت بسيج وزارت نفت، ضمن عرض خيرمقدم و تشكر از حاضرين، گزارشي از اقدامات بسيج را ارايه و بر حضور مؤثر در تمامي عرصه هاي صنعت تأكيد كرد. سپس مهندس وزيري هامانه، قائم مقام وزير نفت نيز ضمن بيان نكاتي در خصوص حضور بسيج و بركات وجودي آن، نيروهاي بسيجي را نيروهاي ولايتمدار و توانمند در تمامي عرصه ها دانست. سردار ذوالقدر جانشين سپاه محمدرسول(ص) نيز از سخنرانان اين برنامه بود كه با تشريح شرايط كشور برحضور مقتدرانه بسيج در تمامي عرصه ها تأكيد كرد. ذوالقدر تمامي نيروهاي وزارت نفت را نيروهايي بسيجي دانست كه با علاقه به كشور در خدمت رساني مشغول مي باشند.

  در پايان مراسم، بسيجيان نمونه صنعت نفت معرفي و با اهداي لوح توسط قائم مقام وزير و سردار ذوالقدر مورد تشويق قرار گرفتند.

  شايان ذكر است برادر سيد محمد پيشوايي معاون روابط عمومي حوزه گاز نيز بعنوان بسيجي نمونه صنعت نفت، لوح خود را از دست مهندس وزيري هامانه دريافت نمود.

  1392/9/11 دوشنبه
 • برگزاري يادواره شهدا به مناسبت هفته بسيج در شرکت ملي گاز
 • 1392/9/11 دوشنبه
 • همزمان با هفته بسيج نمايشگاه كتاب، عفاف و حجاب در شرکت ملی گاز برگزار شد
 • 1392/9/11 دوشنبه
 • برگزاري اردوي تحكيم بنيان خانواده ويژه خواهران در شرکت ملی گاز
 • با حضور خواهران بسیجی پایگاهها اردوی تحکیم خانواده در کنار بارگاه ملكوتي حضرت ثامن الحجج(ع) برگزار شد...


  به گزارش روابط عمومي حوزه، اردوي تحكيم بنيان خانواده با هدف بهره مندي از سرفصلهاي ارائه شده و مطالب مرتبط با مباحث خانوادگي از منظر دين مبين اسلام، آشنايي بيش از پيش با مباحث عقيدتي، حفظ انسجام نيروها و استفاده از فيض زيارت و فضاي معنوي بارگاه ملكوتي حضرت ثامن الحجج(ع)، اردوي تحكيم بنيان خانواده با حضور 74 نفر از خواهران شاغل و همسران كاركنان در مشهد مقدس برگزار گرديد. در اين اردو حاضرين علاوه برحضور در حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) و استفاده از توفيق زيارت و بهره مندي از بركات معنوي آن، در كلاسهاي آموزشي حضور يافتند. سرفصلهاي ارايه شده در اين دوره عبارت بودند از: كلاس الگوسازي با ارزشهاي معنوي، ويژگي خانواده برتر در اسلام، عوامل مؤثر در تحكيم روابط خانواده و روانشناسي خانواده كه اساتيد حوزه و دانشگاه در اين دوره مطالبي را جهت استفاده شركت كنندگان بيان نمودند. شايان ذكر است دوره از تاريخ 28 آبان ماه لغايت 1 آذرماه و به مناسبت روزهاي آغازين هفته بسيج برگزار گرديد و خواهراني از شركتهاي مستقر در تهران در اين برنامه شركت داشتند.

  1392/9/11 دوشنبه
 • غبارروبی مزار شهدا و زیارت بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
 • در اولین روز از هفته بسیج، برنامه غبارروبی مزار شهدا برگزار گردید...

  به گزارش روابط عمومی حوزه، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و هدف تجدید میثاق با آرمان های شهدا، تکریم مقام شامخ آنان، یادآوری خاطرات دوران دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، برنامه غبارروبی مزار شهدا برگزار گردید. در این برنامه که تعدادی از اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاهها حضور داشتند، حاضرین با حضور در مزار شهدای دولت و شهید تندگویان ضمن ادای احترام و اهدای گل با آرمان های آن ره یافتگان وصال، تجدید پیمان نمودند که تا آخرین قطره خون از دستاوردهای انقلاب پاسداری نمایند.

  اقامه نماز ظهر و عصر در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) از دیگر برنامه های روز اول هفته بسیج بود . حاضرین با حضور در این حرم مطهر از فضای معنوی آن بهزه مند گردیدند.

  1392/9/4 دوشنبه
 • تشريح برنامه هاي حوزه مقاومت بسيج شركت ملي گاز در هفته بسيج
 • فرمانده حوزه مقاومت بسيج شركت ملي گاز ايران ضمن تبريك هفته بسيج، اهم اقدامات حوزه را در اين هفته تشريح نمود...


  فرمانده حوزه مقاومت بسيج شركت ملي گاز ايران ضمن تبريك هفته بسيج، اهم اقدامات حوزه را در اين هفته تشريح نمود.

  به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، يداله رحماني تصريح نمود: برگزاري دوره آموزشي تحكيم بنيان خانواده ويژه خواهران شاغل و همسران كاركنان در مشهد مقدس با هدف بهره مندي آنان از سرفصلهاي ارايه شده طي سه روز با حضور 74 نفر ، حضور در گلزار شهدا و تجديد ميثاق با آرمان هاي شهداي بسيج و زيارت حرم حضرت عبدالعظيم حسني(ع)، برگزاري نمايشگاه كتاب ، عفاف و حجاب با بهره مندي از تخفيف ناشران، برگزاري يادواره شهدا در كليه پايگاههاي تابعه صنعت، حضور فعال در صبحگاه مشترك بسيجيان صنعت نفت، برگزاري نشست ها و برنامه هاي بصيرت افزايي، برگزاري مسابقات عقيدتي و فرهنگي و برگزاري مسابقات تيراندازي ويژه فرماندهان و اعضاي شوراي حوزه و پايگاهها و محافل انس با قرآن كريم از اقداماتي است كه همزمان در پايگاههاي تابعه اين حوزه اجرا مي شود.

  رحماني تعداد بسيجيان شركت ملي گاز ايران را 18 هزار نفر عنوان كرد و حضور آنان در كنار ساير نيروهاي خدوم شركت را حضوري مؤثر دانست كه در كنار فعاليتهاي سازماني در برنامه هاي ابلاغي بسيج نيز شركت مي نمايند.

   وي اظهار اميدواري كرد: با تدابير و برنامه هاي پيش بيني شده در خصوص جذب نيرو و سازماندهي آنان، شاهد رشد كمي نيروها باشيم.

  فرمانده حوزه مقاومت بسيج ، حضور بسيج در كميته بحران و سازماندهي نيروها جهت بهره مندي از خدمات آنان در مواقع كمبود يا قطع گاز را از ديگر عرصه هاي حضور بسيج برشمرد و گفت: در اين راستا با آغاز فصل سرما همچون سنوات گذشته تمامي پايگاهها ضمن كسب آمادگي لازم، سازماندهي نيروها را انجام داده اند تا در مواقع لزوم به نحو احسن در راستاي وظيفه محوله، مشغول به خدمات رساني شوند.

  فرمانده حوزه مقاومت بسيج شركت ملي گاز ديدار با مديران عامل شركتها را نيز از ديگراقدامات هفته بسيج برشمرد.

   وي همچنين به برنامه ريزي جهت ديدار فرماندهان پايگاههاي مستقر در تهران و اعضاي شوراي حوزه با معاون محترم وزير و مديرعامل اشاره كرد و افزود: در اين برنامه، علاوه بر ارايه گزارشي از فعاليتها، از نقطه نظرات مقام عالي شركت جهت برنامه ريزي هاي آتي حوزه بسيج، بهره مند خواهيم شد.

  1392/9/3 يكشنبه


  مجری سایت : شرکت سیگما