وجود پتانسیل جذب حداکثری نیروها در بسیج صنعت گاز با رویکرد تخصص و توانمندی  
سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت و فرمانده حوزه بسیج گاز گفت: هم اکنون پتانسیل جذب حداکثری نیروها در بسیج صنعت گاز با رویکرد تخصص و توانمندی وجود دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، یدا... رحمانی با اشاره به اینکه در حال حاضر رویکرد بسیج تنها توجه به مسائل فرهنگی نیست و این حوزه آمادگی خدمت رسانی در زمینه امور تخصصی و فنی را دارد، اظهار داشت: هم اکنون علاوه بر حوزه های فرهنگی، برنامه ریزی هایی نیز جهت آموزش های فنی و تخصصی نیروهای بسیجی، انجام شده است.
فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران، با بیان اینکه بسیج یکی از اعضای ستاد مدیریت بحران است، اظهار داشت: اثرات نقش آفرینی بسیج در بحران های مختلف نشان از قابلیت های مختلف نیروهای بسیجی دارد و تلاش ما بر این است که با آموزش های تخصصی، آمادگی نیروها را برای مقابله با شرایط بحران افزایش دهیم.
رحمانی یادآور شد: از ابتدای امسال تاکنون سه دوره آموزش تخصصی در زمینه بحران و پدافند غیرعامل با حضور بیش از 150 نفر برگزار شده است و دو دوره دیگر نیز تا پایان امسال برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر جذب نیروهای بسیجی، اظهار داشت: در این راستا بسیج صنعت گاز آمادگی جذب حداکثری نیروها، ساماندهی و ارائه تسهیلات به آن ها را دارد.
وی با بیان اینکه رویکرد بسیج صنعت گاز توجه ویژه به برنامه های خانوادگی است، افزود: برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس، پیاده روی های خانوادگی، اردوهای اوقات فراغت جوان و بازدید فرزندان کارکنان از اماکن مختلف، برگزاری مسابقات فرهنگی و کتابخوانی ویژه خانواده ها از جمله اقداماتی است که با توجه به این رویکرد اجرا می شود.
فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران همچنین با اشاره به صندوق قرض الحسنه بسیجیان شهید تندگویان و خدمات ارائه شده توسط آن صندوق به پرسنل خدوم صنعت، بر آمادگی جهت عضویت تمام همکاران و استفاده آنان از تسهیلات ارائه شده،  تأکید کرد.
برنامه های متنوع بسیج شرکت ملی گاز ایران برای استقبال از دهه فجر
فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران؛ در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به تشریح برنامه های بسیج صنعت گاز همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر پرداخت و گفت: برنامه های بسیج شامل سه بخش است، یکی برنامه های ابلاغی از سوی سپاه، دوم برنامه های ابلاغی از سوی مرکز بسیج وزارت نفت و سوم برنامه هایی که توسط شورای حوزه تصویب می گردد، با عنایت به این برنامه ها و مأموریت های سازمان، برنامه سالیانه حوزه با در نظر گرفتن جمیع شرایط تدوین گردیده و در طول سال با حجم معین اجرا می گردد.
رحمانی، افزود: تهیه و توزیع  بیش از 60 سری پوسترهای انقلابی و ارسال برای پایگاه های بسیج در شرکتهای تابعه صنعت گاز، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، هماهنگی برای بازدید از موزه عبرت، استقبال و پذیرایی از همکاران در روز 12 بهمن، حضور در حرم مطهر امام خمینی و تجدید بیعت با امام راحل و غبار روبی مزار شهدا، برگزاری اردوی خانوادگی برای شورای حوزه و فرماندهان پایگاه، کوهپیمایی گردان عاشورا و اجرای مسابقات فرهنگی و عقیدتی و همچنین جمع آوری داروهای مازاد، و برگزاری نشست های سیاسی از جمله برنامه های تدارک دیده همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر است.
وی خاطرنشان نمود: برنامه ریزی هایی نیز به منظور برگزاری مسابقات تیراندازی و فوتبال گل کوچک برای کارکنان (اعم از رسمی، قراردادی و پیمانی) با حضور بیش از 35 تیم در دهه فجر انجام شده است، که در این ایام برگزار خواهد شد.
رحمانی، همچنین به برپایی ایستگاه های فرهنگی در مسیر راهپیمایی در روز 22 بهمن اشاره و افزود: امسال این ایستگاه ها با رویکرد توزیع اقلام فرهنگی در زمینه استفاده ایمن و بهینه گاز و برنامه های جانبی فرهنگی در مسیر راهپیمایی برپا خواهند شد.
رحمانی در پایان سخنان خود از عمومی همکاران جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت نموده و بر پیروی از خط و خون شهدا و تبعیت از مقام معظم رهبری تأکید نمود.
 
1393/11/4 شنبه
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما