تجدید میثاق بسیجیان شرکت ملی گاز با حضرت امام خمینی (ره) 

به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، بسیجیان شرکت ملی گاز همراه با سایر کارکنان و بسیجیان صنعت نفت در روز 20 بهمن ماه با حضور در مرقد مطهر امام (ره) بر حفظ آرمان های انقلاب و اهداف امام راحل (ره) تاکید نمودند...


به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، بسیجیان شرکت ملی گاز همراه با سایر کارکنان و بسیجیان صنعت نفت در روز 20 بهمن ماه با حضور در مرقد مطهر امام (ره) بر حفظ آرمان های انقلاب و اهداف امام راحل (ره) تاکید نمودند.
به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران، در این برنامه که مدیران ارشد صنعت، سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت و فرمانده و اعضای شورای حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران و فرماندهان حوزه های تابعه وهمکاران گرانقدر بسیجی حضور داشتند، حاضرین با اهدای تاج گل به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی درود فرستاده و ضمن بیعت مجدد با مقام عظمای ولایت بر حفظ خون شهدا و پاسداشت یاد و نام آن سبکبالان عاشق، تاکید کردند.
بر پایه این گزارش، حضور همکاران بر مزار شهیدان رجایی و باهنر و 72 تن شهید گلگون کفن انقلاب اسلامی و اهدای گل و فاتحه به روح آن ره یافتگان وصال ، از دیگر برنامه های پیش بینی شده بود.

 
1393/11/25 شنبه
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما