تازه هاي بسيج

همزمان با هفته بسيج مراسم هم انديشي با موضوع آسيبهاي ماهواره در منطقه شش برگزار شد 

به گزارش روابط عمومي منطقه شش عمليات انتقال گاز، مراسم هم انديشي گراميداشت هفته بسيج با حضور مسئول تعليم و تربيت سپاه امام سجاد(ع) و مسئول بسيج كارگران استان هرمزگان ، مديريت و كاركنان بسيجي منطقه در نماز خانه اداره مركزي برگزار شد.

مسئول تعليم و تربيت سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان علت تاكيد امام راحل(ره) بر تشكيل بسيج و شكل گيري آن و همچنين تاكيد مقام معظم رهبري بر تداوم بسيج را اينگونه توصيف كرد كه پيروزي انقلاب اسلامي ايران و پيروزي حق عليه باطل در هشت سال جنگ تحميلي با استفاده از فرهنگ بسيج صورت گرفت.

وي در بخش ديگري از سخنان خود به تهاجم فرهنگي دشمنان اسلام از جمله جنگ رسانه اي با استفاده از ماهواره اشاره كرد و گفت: با پيروي از فرهنگ شهدا و رزمندگان دفاع مقدس مي توانيم بر ساخته هاي پوچ دشمنان غلبه نمائيم.

دهقان با اشاره به اينكه تنها راه مقابله با جنگ رسانه اي ، ارتقاء دانش رسانه اي است، تصريح كرد: مخالفان جمهوري اسلامي ايران با راه اندازي بيش از 120 كانال كاهواره اي رسالت خانواده يعني توليد مثل، محافظت از فرزندان، غيرت و حياء و تربيت نسل هاي آينده مسلمان و انقلابي را نشانه گرفته اند و در مقابل خانواده سنتي به دنبال يك خانواده بي بند و بار هستند كه با ايمان و اخلاص و پيروي از منويات مقام معظم رهبري، خانواده هاي ايراني از اين جنگ رسانه اي سربلند بيرون خواهند آمد.

 
1393/9/11 سه‌شنبه
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما