شهداي گمنام منطقه 2 عمليات
مراسم صبحگاه گراميداشت هفته بسيج در منطقه دو عمليات انتقال گاز برگزار شد 

بنا به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز ، صبح روز شنبه مورخ 02/09/1392 به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، مراسم صبحگاه با حضور اکثریت بسیجیان منطقه دو عملیات انتقال گاز و چند تن از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه امام رضا (ع) برگزار شد .

پس از تلاوت قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ، مهندس خلیقی مدیر منطقه دو  ضمن خوش آمد گویی به میهمانان از حضور گسترده و صمیمانه همکاران در این صبحگاه قدردانی و تشکر کرد . مدیر منطقه دو  ، در سخنان خود ضمن تبریک هفته بسیج ، به تشکیل ارتش بیست میلیونی در پنجم آذر سال 1358 به فرمان حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: تشکیل بسیج موجب اقتدار بیشتر جمهوری اسلامی ایران گردید و در طی هشت سال دفاع مقدس ، بسیجیان سلحشور دوشادوش ارتش و سپاه به نبرد با دشمن بعثی پرداختند و حماسه ها آفریدند . این ایده که از دور اندیشی پیامبر عظیم الشأن نشأت گرفته ، بارها و بارها موجب عزت و اقتدار جمهوری اسلامی گردیده است . بسیج و تفکر بسیجی را می توان قدرتمندترین عنصر دلسوز در پیشبرد اهداف انقلاب و با اطمینان ترین دژ مستحکم برای اهداف مقدس نظام دانست.

آقای خلیقی افزود : ما نباید اندیشه و تفکر بسیجی را مختص به فعالیت های نظامی بدانیم بلکه تفکر بسیج روشی است مدیریتی که می تواند باعث اعتلای جامعه شود.

وی در قسمت دیگری از سخنان خود به بیانات مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود معظم له فرمودند :بسیجی همیشه بصیر ، دانا و آماده جهاد در تمامی جبهه ها چه تهاجم از سوی بیگانگان و چه جبهه های علمی و اقتصادی و فرهنگی می باشد . توصیه ای که ایشان به ما کارمندان دارند این است که از وقت و امکانات،استعدادها و توانائی های خود در جهت سازندگی کشور بهره بگیریم.

در ادامه برنامه،جناب سرهنگ فلاحت مسئول کاروان راهیان نور سپاه پاسداران، با اشاره به نهضت عاشورا و فداکاریهای حضرت ابا عبدا... الحسین(ع) به بیان خاطرات و رشادتهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس پرداخت .

در خاتمه اشعاری زیبا از استاد مرحوم شهریار در مدح بسیجیان،قرائت شد.          

 
1392/9/4 دوشنبه
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما