حضرت وليعصر(عج) فجر جم
ديدار بسيجيان شركت پالايش گازفجرجم با خانواده يكي از شهداي پالايشگاه 

دیدارجمعي از بسیجیان شركت پالايش گازفجرجم با خانواده شهید پیمان در روز شهادت حضرت علی «ع» مايه خرسندي اين خانواده گرامي شد.

به گزارش روابط عمومی شركت پالايش گازفجرجم همزمان با شهادت مولی الموحدین علي (ع) اين ملاقات در مزل اين شهيد و در يك فضاي بسيار معنوي انجام شد.

فرمانده بسیج حضرت ولیعصر «ع»‌ شركت پالايش گازفجرجم ، حجه الاسلام شهابی روحانی مسجد پیامبر اعظم(ص) ، فرمانده بسیج آقایان و بانوان شهرک توحید و تعدادی از بسیجیان شهرک توحید در اين ديدار حضور داشتند.

در این ملاقات معنوی پدر شهید پیمان ضمن تشکر از حضور مسئولین و یادآوری خاطرات فرزند شهیدش ، گفت :‌ خدا را سپاس که فرزندی را در راه اسلام و کشورم تقديم نمودم ،‌شاید خداوند بواسطه این شهید والا مقام از گناهانم بگذرد .

گفتني است شهید حسن پیمان کارمند شرکت پالایش گاز فجرجم مي باشد كه در تاریخ 21/ دیماه / 1365 در منطقه شلمچه به فیض عظمی شهادت رسید .

پالایشگاه فجر جم در کنارخانواده بزرگ خود که چرخ صنعت را در گوشه ای از ایران عزیز به حرکت در می آورد  ، 5 شهید سرافراز نيز دارد كه همواره در طول سال  طي برنامه هاي مختلف ياد وخاطره آنها را زنده نگه مي دارد.

 
1392/5/12 شنبه
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما