شهيد محبوب پايگاه منطقه 4 عمليات
صبحگاه مشترك بسيجيان منطقه چهار عمليات انتقال گاز برگزار شد 

به مناسبت گراميداشت  هفته دفاع مقدس ،  بسيجيان منطقه چهار عمليات انتقال گاز  در مراسم صبحگاه مشترك شركت كردند.

به گزارش روابط عمومي منطقه چهار عمليات انتقال گاز ، صبحگاه مشترك بسيجيان منطقه چهار عمليات انتقال گاز   از سوي پايگاه مقاومت بسيج  شهيد محبوب و به  مناسبت هفته دفاع مقدس  با حضورمدير ، معاونين ، بسيجيان  و جمعي از كاركنان منطقه چهار ، در مجتمع شهيد باقري اين منطقه  برگزار شد.

محسن توكلي فرمانده پايگاه بسيج منطقه چهار در اين مراسم  با اشاره به جنگ نرم دشمن گفت: دشمن در كمين نشسته و با شبيخون فرهنگي و مسائل ضد ارزشي قصد آسيب رساندن به جوانان ايراني را دارد و اعتقادات مردم را هدف قرار داده است.

اين مقام مسئول بيان داشت: دشمن به دنبال كم كردن اعتقادات جوانان ما نسبت به اسلام، ولايت و ارزش‌هاي اصيل اسلامي و انساني بوده اما كور خوانده است.

توكلي ، جوانان امروز ايران زمين را وارثان واقعي شهدا و امثال شهيد فهميده دانست و تصريح كرد: جوانان ايران بايد اهل بصيرت باشند و دوست و دشمن را بشناسند و مانند شهيد فهميده احساس مسئوليت كنند.

اين رزمنده دفاع مقدس  با بيان اينكه دشمن از سلاح ما نمي‌ترسد اما از اعتقادات ما مي‌ترسد، اضافه كرد: ايمان رزمندگان و مردم موجب سرافرازي ملت ايران در دوران دفاع مقدس شد و امروز نيز با سلاح ايمان و اعتقاد مي‌توان جلوي دشمن ايستاد.

 
1391/7/17 دوشنبه


مجری سایت : شرکت سیگما