آرشيو اخبار پايگاه بسيج شهيد وراميني
"ديدار ياران" همزمان با هفته دفاع مقدس در شركت ملي گاز ايران 

مراسم ديدار ياران همزمان با ايام هفته دفاع مقدس با حضور مدير عامل، اعضاي هيئت مديره و جمع كثيري ا زبسيجيان و كاركنان شركت ملي گاز ايران در ساختمان مركزي اين شركت برگزار گرديد...

آلبوم تصویری


مراسم ديدار ياران همزمان با ايام هفته دفاع مقدس با حضور مدير عامل، اعضاي هيئت مديره و جمع كثيري ا زبسيجيان و كاركنان شركت ملي گاز ايران در ساختمان مركزي اين شركت برگزار گرديد .

به گزارش روابط عمومي در اين مراسم مهندس جواد اوجي معاون وزير نفت و مديرعامل شركت ملي گاز ايران با خير مقدم به حاضرين و درود و سلام به حضرت ولي عصر(عج) و بنيانگذار انقلاب اسلامي هشت سال دفاع مقدس را امتحان بزرگي براي ملت غيور ايران برشمرد و گفت : خوشا به حال شهداء ايثارگران و جانبازان كه در اين امتحان الهي كارنامه خوبي از خود بر جاي گذاشتند و ماهم بايستي با خدمت به مردم و عملكرد خود، ادامه دهنده راه آنان باشيم .

مهندس اوجي گفت : اگر آن بزرگواران در جنگ تحميلي رشادت و جوانمردي نشان نمي دادند ، اكنون اين آرامش و امنيت را نداشتيم و لذا همه، مديون آن بزرگواران هستيم .

وي با اشاره به اهميت خدمت در نظام مقدس جمهوري اسلامي و به مردم عزيز ايران گفت: در حال حاضر خدمت در نظام مقدس جمهوري اسلامي بخصوص در صنعت نفت و شركت ملي گاز ايران كمتر از زمان جنگ نيست و بايستي با تمامي قدرت در مقابل فشارها و تحريم هاي دشمنان ايستادگي و مقاومت نماييم تا انشاءا... در اين راه بزرگ نيز با غلبه بر دشمنان و استعمارگران پيروز گرديم.

در اين مراسم محمد مهدي هادي زاده مدير منابع انساني شركت ملي گاز ايران و فرمانده پايگاه شهيد وراميني نيز با طلب آرزوي طول عمر و سلامتي براي مقام معظم رهبري و با ياد شهداء و ايثارگران جنگ تحميلي اهانت به ساحت مقدس پيامبر اسلام حضرت محمد (ص) را محكوم كرد و گفت : امنيت كنوني در كشور مرهون خون و شهداء و رشادتهاي ايثارگران و رزمندگان است و لذا براي گسترش روح مقاومت و بسيجي در اين شركت برنامه هاي بسيار زيادي در دست اجراء داريم .

هادي زاده گفت: با رهنمودهاي مقام معظم رهبري و همت مسئولان دلسوز امروز در عرصه اقتصادي ، سياسي و فرهنگي با قدرت به پيش خواهيم رفت و مستكبران و كشورهاي استعمارگر با وجود تمامي تلاش  ها به اميال پليد خود دست نيافته و هرگز نيز موفق نخواهند شد.

در پايان مراسم آقاي سيد ناصر حسيني پور نويسنده و مورخ جنگ تحميلي و نويسنده كتاب "پايي كه جاماند" به بيان خاطرات جنگ تحميلي و دوران اسارت خود و آزاده هاي ايراني پرداخت و گفت: كتاب "پايي كه جاماند" شرح احوال يكي از هزاران جانباز و اسيري است كه براي اعتلاي پرچم جمهوري اسلامي و با فرمان ولايت تا پاي جان از اين ملت و كيان آن دفاع كردند و هر زمان كه نياز باشد مجددا در صحنه خواهند بود.

 
1391/7/3 دوشنبه
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما