آرشيو اخبار پايگاه بسيج شهيد وراميني
فرمانده پایگاه بسیج شهید وراميني: آمادگي بسيجيان شركت گاز در اجراي هرچه باشکوه‌تر برنامه‌هاي گراميداشت هفته بسيج 

چهارمین جلسه پایگاه مقاومت بسیج شهید وراميني در سال جهاد اقتصادی، با حضور اعضا شورا و با محوریت برنامه‌ریزی به منظور هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن ویژه برنامه‌های هفته بسیج در ساختمان ستاد شركت ملي گاز ايران تشکیل شد...


چهارمین جلسه پایگاه مقاومت بسیج شهید وراميني در سال جهاد اقتصادی، با حضور اعضا شورا و با محوریت برنامه‌ریزی وهر چه باشکوه‌تر برگزار شدن ویژه برنامه‌های هفته بسیج در ساختمان ستاد شركت ملي گاز ايران تشکیل شد.

محمد‌ مهدي هادي زاده فرمانده بسيج شهيد وراميني با اشاره به اهيت گراميداشت هفته بسيج به تشريح برنامه‌هاي اين هفته پرداخت و گفت: برابر سنوات گذشته برنامه‌های زیادی در این ایام اجرا خواهد شد؛ که از جمله آنها ساماندهی نیروها، حضور در برنامه‌های مشترک حوزه مقاومت بسیج و مركز، آذین‌بندی ساختمان مركزي و سايرساختمان‌هاي ستادي و ملبس شدن بسیجیان به لباس مقدس بسیجی است.
وي افزود: پخش مارش نظامي، نصب پرچم، بنر و اطلاعیه، تجلیل از اعضای شورا وبسيجيان فعال پایگاه، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، برگزاری نمایشگاه‌ كتاب از ديگر كارهايي است كه در اين هفته انجام خواهد شد.
هادي‌زاده در ادامه با اشاره به فرارسيدن ماه محرم و هفته احياء گفت: نصب آثار بسيجيان در ورودی ساختمان مرکزی، حضور بر مزار شهدای گمنام در وزارت نفت، دیدار با خانواده شهدا و آسايشگاه جانبازان از ديگر برنامه‌هاي اجرايي در هفته بسيج خواهد بود.
وی با تأکید بر لزوم تقویت بسیج درهمه عرصه‌ها افزود: به‌منظور ارتقای بصيرت، آگاهي و دانش عمومی همکاران بسیجی و خانواده‌های آنان مقرر شد؛ علاوه بر حضور در برنامه‌هاي صالحين، کتب پیشنهادی حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی گاز تهیه و دراختیار اين عزيزان قرار گیرد. همچنين از بسیجیان عزیزی که در مسابقه "قرآن در خانه" (جزء 11) شرکت نمودند تجلیل به‌عمل آید.
هادي‌زاده افزايش بصيرت و كارآمدي فعاليت‌هاي بسيج را اهداف تشكيل طرح "حلقه‌هاي صالحين" عنوان كرد و افزود: با اجراي كامل اين طرح انتظار مي‌رود؛ شاهد تحولي اساسي در برنامه‌هاي پايگاه مقاومت بسيج شهيد وراميني باشيم.
فرمانده پایگاه بسیج شهید وراميني در پایان از حضور پرشور و از خلق حماسه مردم شهید پرور، ولایت‌مدار و بسیجی در همه عرصه‌ها تقدیر نمود.

 

 
1390/8/21 شنبه
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما