آرشيو اخبار پايگاه بسيج شهيد وراميني
برگزاري اولين جلسه شوراي پايگاه بسيج شهيد وراميني در سال جديد 

اولين جلسه شوراي پايگاه بسيج شهيد وراميني در سال جديد، با محوريت فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص نامگذاري سال 90 به نام سال جهاد اقتصادي و همچنين ابراز همدردي با شيعيان كشورهاي عربي در ساختمان مركزي شركت ملي گاز ايران برگزار شد...


اولين جلسه شوراي پايگاه بسيج شهيد وراميني در سال جديد، با محوريت فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص نامگذاري سال 90 به نام سال جهاد اقتصادي و همچنين ابراز همدردي با شيعيان كشورهاي عربي در ساختمان مركزي شركت ملي گاز ايران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، در اين جلسه محمد مهدي هادي زاده مدير توسعه منابع انساني و فرمانده پايگاه شهيد وراميني ضمن عرض تسليت به مناسبت فرارسيدن ايام شهادت حضرت زهرا (ص)، اقدامات اخير بيگانگان را در كشورهاي عربي حاشيه خليج فارس محكوم و خواستار اتحاد، همبستگي و برادري در بين كشورهاي اسلامي شد.

هادي زاده افزود: همه ما بايستي با توكل به خداوند بزرگ و مدد از او بر مشكلات غلبه كنيم و هيچگاه به قدرت دولت هاي بيگانه متكي نباشيم.

در ادامه اين نشست، ساير اعضاي شورا با كمك و همفكري يكديگر، در خصوص برگزاري برنامه هاي روز جهاني كارگر و ايام شهادت دكتر شهيد مرتضي مطهري و همدردي با شيعيان مصيبت زده كشور بحرين به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتني است، در پايان اين جلسه نيز مقرر شد اعضاي اين شورا در راستاي بهره وري بيشتر پرسنل و زحمت كشان عزيز شركت ملي گاز ايران با توجه به قانون جديد ساعت كاري نقطه نظرات و پيشنهادات خود را تا جلسه بعدي اعلام نمايند.

 
1390/2/11 يكشنبه


مجری سایت : شرکت سیگما