آرشيو اخبار پايگاه بسيج شهيد وراميني
دومين جلسه طرح ديدار ياران پايگاه شهيد وراميني برگزار شد 

حجت الاسلام والمسلمين ذوالنور جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران در مراسم گردهمايي بسيجيان شرکت ملي گاز ايران؛ تفكر بسيجي هر عرصه بايري را آباد مي كند

        دومين گرد همايي بسيجيان پايگاه مقاومت بسيج شهيد وراميني با عنوان" ديدار ياران " برگزار شد.
        به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، در اين مراسم كه با حضور حجت الاسلام والمسلمين ذوالنور جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، چگيني فرمانده پايگاه مقاومت بسيج وزارت نفت، كشكولي معاون مدير عامل شركت ملي گازايران، محمد مهدي هادي زاده مدير توسعه منابع انساني، بوجار زاده رييس روابط عمومي،حسين زاده رييس حراست و رحماني فرمانده بسيج شركت ملي گاز درسالن اجتماعات شركت ملي گاز ايران برگزار گرديد محمد مهدي هادي زاده فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شهيد وراميني به ايراد سخنراني پرداخت.               ادامه مطالب...


        ... آقاي هادي زاده با گراميداشت ياد وخاطره شهداي هشت سال دفاع مقدس و در گذشتگان حادثه آتش سوزي خط انتقال گاز پالايشگاه شهيد هاشمي نژاد به مشهد و همچنين محكوميت حتك حرمت به ساحت مقدس قرآن كريم گفت:فرهنگ بسيجي و روحيه ولايت مداري در كالبد كاركنان شركت ملي گاز ايران نهادينه شده است و تنها در ساختمان مركزي اين شركت كه داراي 1200 پرسنل اعم از پيماني و رسمي مي باشد 400نيروي بسيجي وجود دارد كه اين تعداد نسبت به سالهاي گذشته با رشد 100درصدي روبرو شده است.

        وي با تشريح برنامه هاي پايگاه شهيد وراميني در هفته دفاع مقدس افزود: ديدار با خانواده هاي معظم شهدا، غبار روبي ازمزار شهداي هشت دفاع مقدس و اجراي مراسم ديگر در راستاي گراميداشت اين هفته از برنامه هاي اصلي اين پايگاه مي باشد.

        در ادامه اين مراسم حجت الاسلام والمسلمين ذوالنور جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: در ابتداي جنگ تحميلي دشمن با دو هدف سقوط نظام اسلامي و تجزيه كامل كشور ايران پاي به ميدان گذارد و حتي قسمتي از شهرهاي جنوبي كشور را به عنوان يك استان خود در نظر گرفته بود.

        وي با اشاره به نقش استكبار جهاني در طول هشت سال دفاع مقدس افزود: استكبار جهاني از هيچ پشتيباني اعم از تجهيزاتي، مالي و اعزام نيرو براي حمايت دولت صدام دريغ نورزيدند و ما در طول اين جنگ از 23 كشور اسير داشتيم و اين مهم تا بدانجا پيش رفت كه حتي خودشان از قدرت به وجود آمده به وحشت افتادند و بعد از خاتمه جنگ تحميلي به سياست هاي تحريم، خلع سلاح و تضعيف و سقوط دولت عراق روي آوردند.

        حجت الاسلام ذوالنور تصريح كرد: امروز كشور ايران به عنوان كانون بيداري و مقاومت اسلامي مطرح است و اين دستاورد نه تنها در عرصه داخلي بلكه در عرصه بين المللي نيز مشهود است.

        وي با اشاره به روحيه بسيجي و ولايت محوري در جامعه اظهار داشت:تفكر بسيجي اثبات كرده با ورود به هر عرصه باير آن را آباد مي كند و به واسطه روحيه خدا محوري، ولايي بودن وشهادت بود كه كشور ما به پيروزي هاي كنوني دست يافته است. اما در اين ميان دشمن بيكار ننشسته و اينبار كتاب آسماني قرآن كريم و ولايت فقيه را كه نظام اسلامي را استوار نگاه داشته نشانه رفته و مي بايست نسبت به اين مسائل هوشيار و بيدار باشيم. در خاتمه اين مراسم از فعالان عرصه بسيج با اهداي هدايا و لوح يادبود تقدير و تشكر به عمل آمد.

 
1389/6/28 يكشنبه


مجری سایت : شرکت سیگما