• تجدید میثاق بسیجیان شرکت ملی گاز با حضرت امام خمینی (ره)
 • به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، بسیجیان شرکت ملی گاز همراه با سایر کارکنان و بسیجیان صنعت نفت در روز 20 بهمن ماه با حضور در مرقد مطهر امام (ره) بر حفظ آرمان های انقلاب و اهداف امام راحل (ره) تاکید نمودند...


  به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، بسیجیان شرکت ملی گاز همراه با سایر کارکنان و بسیجیان صنعت نفت در روز 20 بهمن ماه با حضور در مرقد مطهر امام (ره) بر حفظ آرمان های انقلاب و اهداف امام راحل (ره) تاکید نمودند.
  به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران، در این برنامه که مدیران ارشد صنعت، سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت و فرمانده و اعضای شورای حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران و فرماندهان حوزه های تابعه وهمکاران گرانقدر بسیجی حضور داشتند، حاضرین با اهدای تاج گل به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی درود فرستاده و ضمن بیعت مجدد با مقام عظمای ولایت بر حفظ خون شهدا و پاسداشت یاد و نام آن سبکبالان عاشق، تاکید کردند.
  بر پایه این گزارش، حضور همکاران بر مزار شهیدان رجایی و باهنر و 72 تن شهید گلگون کفن انقلاب اسلامی و اهدای گل و فاتحه به روح آن ره یافتگان وصال ، از دیگر برنامه های پیش بینی شده بود.

  1393/11/25 شنبه
 • پیام سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت جهت حضور گسترده همکاران در راه پیمایی یوم الله 22 بهمن
 •  
  سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران پیامی صادر نمود...
  1393/11/21 سه‌شنبه
 • وجود پتانسیل جذب حداکثری نیروها در بسیج صنعت گاز با رویکرد تخصص و توانمندی
 •  
  سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت و فرمانده حوزه بسیج گاز گفت: هم اکنون پتانسیل جذب حداکثری نیروها در بسیج صنعت گاز با رویکرد تخصص و توانمندی وجود دارد...
  1393/11/4 شنبه
 • با حضور سرپرست مرکز بسيج وزارت نفت؛ جلسه ستاد بحران بسيج گاز مازندران برگزار شد
 • جلسه ستاد بحران بسیج شرکت گاز مازندران، با حضور سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت، معاون بازرسی مرکز بسیج وزارت نفت، مدیر عقیدتی و نظارت حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران، فرماندهان پایگاه های تابعه وزارت نفت در مازندران و مدیران، فرماندهان بسیج و اعضای شورای پایگاه بسیج شرکت گاز استان برگزار شد...


  جلسه ستاد بحران بسیج شرکت گاز مازندران، با حضور سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت، "علیان نژاد" معاون بازرسی مرکز بسیج وزارت نفت، "سروری" مدیر عقیدتی و نظارت حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی گاز ایران، فرماندهان پایگاه های تابعه وزارت نفت در مازندران و مدیران، فرماندهان بسیج و اعضای شورای پایگاه بسیج شرکت گاز استان برگزار شد.

  بسیج باید در تمام میادین حضور داشته باشد

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز مازندران، "یدا... رحمانی" سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت در این جلسه با بیان اینکه «بسیج باید در تمام میادین حضور داشته باشد»،اظهار داشت:امروز بسیج از جایگاه بسیار مهمی در سطح وزارت نفت برخوردار بوده و همگان به تفکر، انگیزه و تاثیرگذاری این شجره طیبه اذعان دارند.

  وی افزود: بسیج اقدامات بسیار خوبی در صنعت گاز انجام داده و امروز هزینه در بسیج برای هر شرکتی، سرمایه گذاری محسوب شده و این مساله در سطح شرکت گاز قابل مشاهده است.

  بسیج گاز مازندران در بحران برف 92 قابلیت بالقوه بسیج را به بالفعل تبدیل کرد

  رحمانی با اذعان به این مطلب که «حاکمیت تفکر بسیجی و نقش مهم بسیج گاز مازندران در کمک به مدیریت بحران های مختلف بسیار ملموس است»، ادامه داد: در بحران سال 92، بسیج گاز مازندران،قابلیت بسیج را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کرد و اثرات نقش آفرینی بسیج را در بحران های مختلف نشان داد که جای تقدیر و تشکر دارد.

  وی همچنین بر لزوم بروز بودن و سازماندهی پایگاه های بسیج شرکت های تابعه وزارت نفت با توجه به قابلیت های بسیج، تاکید کرد و گفت: این مهم باید با توجه به موقعیت های جغرافیایی استان ها و بحران های احتمالی مورد توجه قرار گیرد.

  سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت ادامه داد: شرکت های تابعه وزارت نفت در استان باید هر ماهه با برگزاری جلسات منظم با قابلیت ها و توانمندی های یکدیگر آشنا شده و در همه ابعاد عملیاتی و فرهنگی به تفاهم و اتفاق نظر بیشتری برسند تا از تجربیات همه شرکت ها به بهترین شکل ممکن استفاده شود.

  رحمانی به لزوم تعامل مطلوب بین مدیر ارشد سازمان و بسیج اشاره و خاطرنشان کرد: این مساله به نحوی مطلوب در شرکت گاز مازندران قابل مشاهده است.

  بستر ارتباط صحیح با مردم در صنفت نفت توسط بسیج فراهم شود

  وی ارتباط با مردم را دیگر وظیفه مهم بسیج دانست و افزود:باید بستر ارتباط صحیح با مردم در سطح وزارت نفت توسط بسیج فراهم شود.

  رحمانی همچنین از تهذیب، بصیرت و اقدام به موقع و به اندازه به عنوان دیگر وظایف مهم بسیج یاد کرد و گفت: بصیرت نیروهای بسیجی باید افزایش یابد و بحث حلقه های صالحین در این مسیر بسیار موثر و تاثیرگذار هستند که این مساله در شرکت گاز مازندران بسیار خوب مشاهده شده است.

  وی با تاکید بر این مطلب که اقدامات بسیار خوبی در بسیج گاز مازندران در حال انجام است،افزود: حمایت های موثری نیز از سوی مدیریت از ماموریت های محوله بسیج صورت می گیرد که از همه این عزیزان جای تقدیر و تشکر دارد.

  رحمانی در خاتمه سخنان خود با بیان این مطلب که تمام عزت امروز ما مدیون خون شهدای گرانقدر و ایثار رزمندگان است، تصریح کرد: ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس از جان خود گذشتند تا کشور حفظ شود.

  "محسن عرب مقصودی" مدیرعامل شرکت گاز مازندران نیز در این جلسه با اشاره به برگزاری مانور سال گذشته مقابله با بحران افت فشار گاز در بابل،اظهار کرد: پس از مانور توجه به زیرساخت ها مورد تاکید ویژه قرار گرفت و در حقیقت اولویت شرکت گاز مازندران در سال گذشته زیرساخت سازی بود که اثرات مثبت این مهم در بحران برف سال 92 مشاهده شد.

  عجین شدن تفکر و فرهنگ بسیجی با خلوص، منشاء خیر و برکت است

  عرب مقصودی با یادآوری این مطلب که «بسیج گاز استان در بحران سرمای سال گذشته، به بهترین شکل ممکن میدان داری کرد»، به فراگیر بودن فرهنگ بسیج در گاز مازندران اشاره کرد و افزود: تفکر و فرهنگ بسیجی و خدمات بی منت به مردم اگر با خلوص عجین شود، منشاء خیر و برکت خواهد بود.

  وی خاطرنشان کرد: امروز بسیج، به درختی تنومند تبدیل شده و مهمترین ویژگی این قشر در راه خدمات رسانی، خلوص است.

  بسیجیان ستون های نامرئی حافظ نظام هستند

  عرب مقصودی با بیان اینکه «بسیجیان ستون های نامرئی حفظ کننده نظام هستند» ،ادامه داد: بسیج باید با تجهیز به گوهر تقوا در میادین حساس نقش آفرینی نماید که این تاثیرگذاری مثبت در بحران برف سال 1392 به بهترین شکل ممکن مشاهده شد.

  رئیس کارگروه انرژی پدافند غیرعامل استان مازندران با یادآوری این مطلب که «در سال گذشته، بسیجیان گاز مازندران نقش مهمی در حفظ جریان گاز و نظارت بر دوگانه سوز نمودن مصارف غیرخانگی داشتند»،افزود: شرکت گاز مازندران به لطف خداوند متعال و همدلی و همراهی نیروهای بسیجی سازمان، در سرمای سال گذشته آبروداری کرده و بحران برف به قوت و ارزش تبدیل شد.

  وضعیت گازرسانی به آمل با اجرای خطوط تقویتی تثبیت شده است

  عرب مقصودی همچنین با اشاره به قرار داشتن شهرستان آمل در انتهای خط لوله گاز، تصریح کرد: با اجرای دو خط تقویتی و به ثمر رسیدن یکی از این پروژه ها در آمل، آمادگی بسیار خوبی در مقابله با بحران های احتمالی افت فشار ایجاد شده که این وضعیت با به ثمر رسیدن خط دوم در آینده بسیار نزدیک، مستحکم تر نیز خواهد شد.

  مدیرعامل شرکت گاز مازندران همچنین از برگزاری مانور مقابله با افت فشار گاز، در در صورت فراهم شدن شرایط در آمل خبر داد و افزود: این رزمایش محکی بسیار جدی و تاثیرگذار برای مقابله با بحران های احتمالی در آینده خواهد بود.

  اولویت شرکت گاز مازندران حفظ گاز مشترکین خانگی است؛مردم نگران نباشند

  وی با تاکید مجدد بر لزوم دوگانه سوز نمودن مصارف غیر خانگی،اولویت شرکت گاز مازندران را حفظ گاز مشترکین خانگی دانست و گفت: انشاا... با تمهیدات اندیشیده شده، مشکلی در خصوص گازرسانی به مصارف خانگی در مازندران وجود نخواهد داشت و مردم از این حیث به هیچ وجه نگران نباشند.

  عرب مقصودی تاکید کرد: بحث دوگانه سوز شدن مصارف غیرخانگی که بعد از سال 86 به عنوان یک سناریوی تکراری مورد تاکید قرار گرفته،باید مورد توجه جدی مشترکین غیرخانگی قرار گیرد تا در فصل سرما با مشکل مواجه نباشند.

  وی در ادامه مهمترین سرمایه شرکت گاز مازندران در مواقع اضطراری را نیروهای مخلص بسیج دانست و گفت: بسیجیان گاز مازندران، بی تکلف و بی ادعا همانند دوران دفاع مقدس در مواقع و میادین حساس، نقش آفرینی می کنند.

  عرب مقصودی فرهنگ بسیج را بر مسلح شدن به آموزه های دینی، خودسازی، تقوا و بصیرت استوار دانست و تصریح کرد: این چنین بسیجی، نقطه آرمانی بسیج گاز مازندران است که قطعاً رستگاری را به دنبال خواهد داشت.

  وی خاطرنشان کرد: بسیج به صورت خودجوش در میادین حساس نقش آفرینی می کند و در برگزاری این مانورها قطعاً بر نظم و قوت بسیجیان افزوده خواهد شد.

  "سید حمزه عمادی" فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران نیز در این جلسه گفت: بسیجیان گاز مازندران در کنار دیگر همکاران سعی در خدمات رسانی مطلوب به مردم شریف استان دارند که قطعاً حمایت های بی دریغ مدیرعامل محترم در ارتقاء کیفیت خدمات رسانی بسیج، بسیار موثر بوده است.

  وی ادامه داد: هرکجا بسیج گاز مازندران در انجام ماموریت های محوله خود نیاز به حمایت مدیریت ارشد سازمان داشته، مدیرعامل محترم با قدرت و جدیت وارد میدان شده و کمک یار نیروهای بسیجی بوده است.

  عضویت بیش از 98 درصد از کارکنان گاز مازندران در بسیج

  عمادی با اشاره به عضویت بیش از 98 درصد از کارکنان گاز مازندران در بسیج، نقش بسیج گاز مازندران را در بحران برف سال گذشته بسیار مهم و تاثیرگذار ارزیابی کرد و افزود:88 گروه 22 نفره حلقه های صالحین و 32 گروه 11 نفره فنی در بسیج گاز مازندران سازماندهی شده و آماده خدمات رسانی به مردم شریف استان هستند.

  وی با اذعان به این مطلب که آسایش و آرامش امروز ما به برکت خون شهدای گرانقدر و ایثار رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس حاصل شده است، تاکید کرد:بسیجیان گاز مازندران آمادگی کامل دارند تا همانند لشکر خط شکن 25 کربلا در دوران دفاع مقدس، در هر نقطه ای از کشور که مورد نظر نظام است، نقش آفرینی نمایند.

  نقش بسیج در مقابله با بحران برف سال گذشته بی بدیل بود

  عمادی یادآور شد: در بحران برف سال گذشته، برای پایداری جریان گاز منازل مسکونی، گاز مشترکین غیرخانگی قطع شد تا در گازرسانی به مصارف خانگی خللی وارد نشود که نقش بسیج در این راستا بی بدیل بود.

  تفکر بسیج در شرکت گاز مازندران نهادینه شده است

  وی با بیان اینکه «تفکر بسیج در شرکت گاز مازندران نهادینه شده است»،افزود: در این راستا،کارکنان بسیجی گاز مازندران، خدمات رسانی بی منت به مردم شریف استان را به طور ویژه مد نظر قرار داده اند.

  فرمانده بسیج گاز مازندران همچنین آموزش گردان های عاشورا برای مقابله با بحران، نظارت فرماندهان بسیج گاز استان بر دوگانه سوز نمودن مصارف غیرخانگی، حضور به موقع در آغازین دقایق بحران برف و سیل همچنین افت فشار در شرق استان، اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور، اعزام بسیجیان گاز مازندران به مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) و برگزاری همایش های بزرگ یاوران ولایت و بصیرت و روشنگری دینی در بهشهر و چالوس را از جمله اقدامات محوری سال گذشته بسیج گاز مازندران عنوان گرد.

  گفتنی است در ادامه جلسه سایر حاضرین به بیان نظارت و دیدگاه های خود در خصوص موارد مطرح شده در جلسه پرداختند.

  1393/9/26 چهارشنبه
 • پیام سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت به مناسبت هفته بسیج
 •  
  آقای یداله رحمانی سرپرست مرکز بسیج وزارت نفت با صدور پیامی، هفته بسیج را به همکاران صنعت نفت تبریک گفت...
  1393/9/25 سه‌شنبه
 • برگزاری اردوی راهیان نور غرب کشور توسط حوزه مقاومت بسیج
 • به گزارش روابط عمومی حوزه، با هدف آشنایی بیشتر با مناطق عملیاتی ، رشادت رزمندگان ، گسترش فرهنگ ایثار و شهادت ، تجدید میثاق با آرمان های شهدا و تجدید خاطرات، اردوی راهیان نور غرب کشور از تاریخ 14 لغایت 18 مهرماه برگزار گردید...

  آلبوم تصاویر


  به گزارش روابط عمومی حوزه، با هدف آشنایی بیشتر با مناطق عملیاتی ، رشادت رزمندگان ، گسترش فرهنگ ایثار و شهادت ، تجدید میثاق با آرمان های شهدا و تجدید خاطرات، اردوی راهیان نور غرب کشور از تاریخ 14 لغایت 18 مهرماه برگزار گردید. در این برنامه که تعدادی از فرماندهان و اعضای شورای حوزه حضور داشتند ، زایران پس از حرکت از تهران در همدان به شهدای سلحشور آن استان شهید پرور ادای احترام نموده و به سمت سنندج رهسپار شدند. در سنندج با حضور در باشگاه افسران و تپه الله اکبر توضیحاتی درخصوص اتفاقات دوران دفاع مقدس و خیانت گروهک های معاند توسط راویان و شاهدان عینی ارایه گردید . شایان ذکر است تپه الله اکبر و باشگاه افسران محل دفاع جانانه رزمندگان مقاوم ایرانی در مقابل گروهک ها بوده و سند افتخاری جاودان در تاریخ میهن اسلامی است. بازدید از یادمان های شهر مقاوم مریوان منطقه عمومی دشت پنجوین ، دره شیلر، سوره کوه و منطقه سرو آباد از برنامه های پیش بینی شده بود. مناطق مذکور هر گوشه اش یادآور سلحشوری فرزندان این سرزمین و اهدای خون شهیدانی است که با اهدای جان ارزشمند خویش از وجب به وجب خاک ایران اسلامی دفاع کردند. در این مناطق عملیاتهای والفجر 4 و کربلای 10 به وقوع پیوسته که طی آن قسمتی از خاک ایران اسلامی آزاد گردید.زیارت یادمان شهدای سیرانبند در 27 کیلومتری جنوب شهرستان بانه که در آن منطقه ده نفر از رزمندگان غیور ما پس از ماهها اسارت و شکنجه های طولانی در 17 رمضان سال 1361  توسط گروهکها به طرزی غیرانسانی به شهادت رسیدند. تپه های بانه و منطقه عملیاتی بوالحسن یادمان دیگری بود که توسط گروه اعزامی بازدید گردید. این منطقه در شهرستان بانه می باشد که نقطه آغاز عملیاتی کربلا 10 بوده است . در این عملیات قهرمانانه قسمتی پهناور از خاک ایران اسلامی توسط رزمندگان سلحشور آزاد گردید. ضمنا برنامه های فرهنگی بازدید از قرآن نگل و ویژه برنامه دفاع مقدس تحت عنوان مجاهدتهای خاموش از دیگر برنامه های کاروان بود.

  مناطق عملیاتی غرب کشور به دلیل کوهستانی بودن و موقعیت خاص جغرافیایی از مناطق جنگی خاص در دوران دفاع مقدس می باشد که جنگهای نامنظم و چریکی در آن و افتخارات غیور مردان کشورمان موجب تعجب تمامی کارشناسان نظامی دنیا گردیده است . این مناطق با حضور پیش مرگان مسلمان کرد و نیروهای بسیجی و ارتشی از سراسر کشورمان از مایه های مباهات این سرزمین کهن در طول تاریخ خواهد بود. درود خدا بر رزمندگانی که نام آنها جاودانه در تاریخ ثبت خواهد شد.

  1393/9/24 دوشنبه
  پربيننده‌ترين مطالب در 6 ماه اخير


  مجری سایت : شرکت سیگما